Chcete super prsia? Skúste tabletky na zväčšenie pŕs

Každá sme iná, ale každá z nás môže byť krásnou. Čo nám vše na kráse uberá, je naše nízke sebavedomie. Poradila by som vám, že aj svoje malé prsia musíme vedieť hrdo nosiť. Ale nie je to pravda – nemusíme. Môžeme s nimi totiž konečne niečo urobiť.

Ženské prsia sú považované za symbol krásy

Ťažko nájdete na žene iný tak silný a presvedčivý symbol ženskosti, ako sú prsia. Pre väčšinu mužov sú tým najsilnejším znakom ženskosti, a je jedno, či sa nám páčia malé alebo veľké. Pravdou však je, že práve pevné a väčšie prsia sú považované za symbol krásy.

Ako ženy trpíme pocitmi frustrácie a menejcennosti, pokiaľ nám prsia príroda nenadelila. Ale ukľudním vás, hlavne pokiaľ patríte medzi mladšie ročníky. Vaše prsia čaká behom života ešte mnoho zmien. Sú totiž veľmi variabilným orgánom, ktorý sa rád mení pri každej príležitosti.

Veľkosť, ale aj pevnosť našich pŕs sa formuje s vekom, menia sa s našou hmotnosťou aj stavom (tehotenstvo, kojenie, premenopauza a menopauza). Neuveríte, čo dokáže s poprsím urobiť napríklad tehotenstvo. Sú však veľmi pružné a prispôsobivé. S najväčšou pravdepodobnosťou sa aj po dlhom dojčení vrátia opäť do stavu dosť podobnému tomu pred otehotnením.

Pre krásu a veľké poprsie však môžeme urobiť mnohé aj aktívnym prístupom

Túžite mať super prsia? Cvičte, správne sa stravujte a jedzte vhodný doplnok stravy. Riešením je tiež augmentácia poprsia. Nie je však lacná ani bez rizika. Pooperačné komplikácie nebývajú vôbec zriedkavé. Určite je istejšie ísť na väčšie prsia pomocou neinvazívnych metód.

Pomôžu kvalitné tabletky na zväčšenie pŕs

Keďže naše prsia vedia reagovať na našu výživu a sú tiež ovplyvňované hormónmi, vrátane prírodných fytohormónov, je logické, že môžu existovať kvalitné tabletky na zväčšenie pŕsVýživový doplnok BreastExtra+ sa hodí na malé prsia, ale aj k navráteniu tvaru prsiam po pôrode či dlhotrvajúcom dojčení. Prípravok je evidovaný Úradom verejného zdravotníctva SR. Obsahuje komplex bylín a prírodných látok, ktoré majú schopnosť pozitívne vplývať na rast poprsia, spevnenie pŕs, ale tiež na ich tvarovanie. Nemusíte sa báť, BreastExtra+ neobsahuje žiadne hormóny a ani nevedie k priberaniu zbytočného tuku. Krásne prsia sa vďaka prípravku dajú získať aj bez plastickej operácie. Tabletky majú dokonca aj pozitívny vedľajší efekt súvisiaci s menštruáciou. Spolu s ich užívaním bolo zaznamenané zníženie bolestivosti pri menštruácii.

Čo ešte urobiť pre krásne prsia?

Cvičte!

Posilňovanie prsných svalov je dôležitým predpokladom k tomu, aby sme mali prsia pevné. Nemusíte to s cvičením preháňať, ani si kupovať činky. Cvičte trebárs s plnou PET fľaškou vody, pravidelne sa venujte plávaniu, ale pomáha aj cvičenie na eliptickom trenažéri.

Dobrá podprsenka je dôležitá

Vsaďte tiež na dobrú podprsenku. Tá už sama o sebe vie pridať prsiam na objeme. Súčasne prsia spevňuje. Pozor na podprsenky, ktoré sú tesné a s kosticami. Dnes sa veľmi často odporúčajú na denné nosenie podprsenky športového strihu. Poskytujú dostatočnú oporu poprsiu a pritom nikde netlačia.

Napsat komentář

Close