ReFresh bistro ako skvelá voľba pre školákov!

Už žiadne školské bufety s klasickými okienkami! To je cieľom ReFresh Bistra, ktoré sa rozrástlo na území Českej republiky. Aktuálne majiteľ prevádzkuje až 50 pobočiek, pričom ich chce rozrásť aj na Slovensku. Bratislavské školy o tento bufet majú obrovský záujem.

Majiteľa bufetu ReFresh Bistro nebolo otvoriť školský bufet. No ako sa hovorí, všetko sa pre niečo deje. Keďže ide o cieľavedomého človeka, ktorý si ide za svojimi snami, podarilo sa mu otvoriť úspešný školský bufet s názvom ReFresh Bistro. V súčasnej dobe sú prevádzky otvorené na viacerých miestach v Česku, avšak do dvoch rokov by chcel majiteľ otvoriť nejaké prevádzky aj na Slovensku. Už teraz je obrovský záujem! Mnohé bratislavské školy totiž oslovili tento bufet s tým, že by si ho vedeli predstaviť vo svojej škole.

Ozvať sa môže ktokoľvek

Veľkým benefitom je skutočnosť, že ozvať sa môže jednoducho každý. Ak ste priamo zástupcom niektorej zo škôl, prípadne zamestnancom a chcete priniesť do školy niečo moderné a inovatívne, neváhajte osloviť refresh bistro. Je to skutočne skvelá voľba, ktorú si jednoducho zamilujete. Aktuálne prebiehajú rôzne administratívne úkony na to, aby mohla byť táto prevádzka otvorená aj na Slovensku.

Inovatívne metódy

Prečo práve ReFresh Bistro ako školský bufet? Dôvodov je hneď niekoľko. V prvom rade ide o veľmi moderné a inovatívne spracovanie. Už žiadne klasické školské bufety, ktoré by školákov len odrádzali. V ReFresh Bistro budú mať dostatok priestoru na oddych počas prevádzok. Okrem iného, platba a vykonanie objednávky bude veľmi inovatívne.

Okrem iného, v ReFresh Bistre sú zväčša zamestnávaní študenti, prípadne starší ľudia. Jednoducho všetci, ktorým vyhovuje pracovať menej hodín denne, no zvládnu väčší nátlak a počet zákazníkov počas školských prestávok.

Napsat komentář

Close