Dôležité vitamíny a doplnky stravy počas letných dní

Starostlivosť o naše zdravie by mala byť na prvom mieste. Počas horúcich letných mesiacov je potrebné do tela dopĺňať minerály a vitamíny pre udržiavanie nášho zdravia a krásy. Práve prírodné produkty v podobe doplnkov stravy vám uľahčia príjem vitamínov do tela. Netreba zabúdať ani na ovocie a zeleninu, ktoré v lete dozrievajú.

Medzi časté problémy spojené s nedostatkom vitamínov v tele počas leta patrí únava, nekvalitný spánok, stres z dovolenky,prípadne rôzne ochorenia ako chrípka či nachladenie. Správnou prevenciou sa všetkému môžete vyhnúť. Spoločnosť NATURVITA vyrába produkty zamerané na starostlivosť o zdravie, doplnky stravy najmä v podobe tabliet, ktoré pravidelným užívaním pomôžu k vytúženému výsledku. Ich produkty nájdete v internetovom obchode greenlike.sk s konkrétnym popisom a návodom na používanie.

Bez obáv do bazéna

Kúpanie sa v bazéne patrí neodmysliteľne k letu. Na verejných priestranstvách je tu ale vždy riziko infekcie močových ciest, najmä u žien. V prípade nakazenia nemusíte hneď panikáriť, ale môžete vyskúšať prírodnú alternatívu farmaceutických liekov. Brusnice od Naturvita sú účinným doplňkom stravy pri zápale močových ciest. Môžete ich užívať vo forme čaju alebo si nazbierate plody v prírode. Na greenlike.sk nájdete tablety s vysokým obsahom brusníc, ich užívaním dvakrát denne sa vyhnete problémom a nebudete sa musieť obávať skočiť do bazéna.

Keď káva nezaberá

Chystáte sa na dovolenku a obávate sa únavy z dlhej cesty? Vypili ste už príliš veľa kávy a žiadaný účinok sa nedostavil? Skúste Kofex, kofeín v podobe tabliet pre povzbudenie tela a mysle. Tento výživový doplnok je vhodný pre ľudí, ktorí musia ostať dlhodobo sústredení. Obsahuje kofeín s extraktom z guarany.

Pokiaľ sa chystáte chudnúť do plaviek, ale tak nejako to na poslednú chvíľu nestíhate, skúste výživový doplnok Karnitín + Chróm. Obsahuje látky, ktoré urýchľujú spaľovanie tukov a vy tak môžete dosiahnuť skvelú postavu v plavkách už skôr. Užite si leto a nezabúdajte na svoje zdravie.

Napsat komentář

Close