Dokonalé čistenie pleti je základom jej zdravia a krásy

Chcete mať krásnu pleť? V tom prípade čistite, čistite, čistite a čistite. Len čistá pleť je dokonalou. Domáce čistenie však tak úplne nestačí.

Odlíčiť sa a vyčistiť si každý deň pleť je snáď už samozrejmosťou pre každú z nás. Stačí túto procedúru raz, dvakrát vynechať, a dôsledky riešime týždeň i dlhšie. Ani najkvalitnejší make-up si nemôžme neodlíčiť, a ani život v čistom prostredí neznamená, že by pleť nepotrebovala pravidelne čistiť. Návyk pravidelného čistenia pleti by nám mal byť vštepovaný už od mala, rovnako, ako to u detí robíme pokiaľ ide o zuby. Moderné kozmetické a dermatologické procedúry nám však vedia ponúknuť viac. Poraďte sa, čo by potrebovala práve vaša pleť v inštitúte zdravia a krásy FRAIS.

Odborné čistenie pleti ako prevencia aj riešenie problémov

Tie zodpovednejšie z nás sa na profesionálne čistenie pleti čas od času vydajú aj bez toho, že by naša pleť vykazovala známky problémov. Obvykle pleť starne podľa toho, ako sa o ňu staráme do tridsiatky. Takže rozhodne nie je pravdou, že sa o mladú zdravú pleť nemusíme starať. V inštitúte FRAIS nám poradia, čo potrebuje naša pubertálna, mladá, zrelá aj staršia pleť. Každej vyhovuje niečo iné nielen podľa jej stavu, ale i nášho veku. Pokiaľ ide o čistenie pleti, využiť je možné veľké množstvo kvalitných a osvedčených postupov, vrátane toho, ktorý na základe svojich skúseností vyvinuli priamo v inštitúte zdravia a krásy.

Metódy čistenia pleti u odborníkov

FRAIS ponúka niekoľko kvalitných metód čistenia pleti. Procedúry trvajú 30 minút aj viac ako hodinu. Niektoré sa zameriavajú na dokonalé vyčistenie a rozjasnenie pleti, iné si trúfajú výrazne pomôcť pleti s akné. Veľmi žiadané je čistenie zrelej pleti, ktoré pomáha bojovať proti starnutiu pleti a dokonca výrazne potlačovať už existujúce prejavy veku. Príďte na niektoré z veľmi príjemných ošetrení, ktoré výrazne osvieži vašu pleť, či jej pomôže od problematických prejavov.

Napsat komentář

Close