Zbavte sa kruhov pod očami. Zákrok vás výrazne omladí

Oči sú jednou z najexponovanejších častí nášho tela. Ak sme unavenými či chorými, rýchlo sa to prejaví práve na našich očiach a ich okolí. Okolie očí o nás prezradí aj to, či sa kvalitne stravujeme, alebo či nezanedbávame starostlivosť o pleť. Prečo toho oči na nás toľko prezradia?

Pokožka v okolí našich očí je extrémne jemnou. Ako prvá odhaľuje známky starnutia aj iných problémov. Je málo prekrvenou, môže byť dehydrovanou a nedostatočne vyživenou. Príčiny problémov s pokožkou očí však môžu byť taktiež dedičné.

Akonáhle sa nám okolo očí urobia tmavé škvrny, náš vzhľad prestane byť dokonalým

Príčinou je, že sa pokožka okolo očí ešte viac vysušila, stala sa priehľadnejšou a odhalila tmavé škvrny. Riešenie, ako sa tohoto problému zbaviť, pritom existuje. Ide o pomerne jednouchý, 20 minútový zákrok. Odstránenie kruhov pod očami ponúka aj inštitút zdravia a krásy Frais. Obvykle sa zákrok odporúča absolvovať raz za pol až jeden rok. Treba počítať s tým, že niekoľko dní môžeme mať v okolí očí mierny opuch a modriny.

Na čom je odstránenie kruhov pod očami založené?

Zákrok spočíva v aplikácii látok na báze kyseliny hyalurónovej do pokožky pod očami. Pokožka sa vyhladí, rozžiari, spevní a prestane byť priehľadnou. Zjednotí sa farebnosť pleti a výrazne sa zmiernia či úplne zmiznú tmavé kruhy pod očami.

V inštitúte Frais sa aplikujú dve alternatívy výplní. Prvou je TEOSYAL REDENSITY II Eyes. Táto výplň pokožku skvalitní, omladí, vyplní dokonca aj vrásky a samozrejme odstráni tmavé fľaky pod očami. Druhou výplňou je Luminera Hydryalix Gentle, ktorá dopraje očiam oddýchnutý a svieži vzhľad, ale bez tyndalového efektu.

Zákrok sa robí ako ambulantný. Proti bolesti sa aplikuje lokálne anestetické krém. Ide o nebolestivý zákrok. Neodporúča sa iba tehotným a dojčiacom ženám. Týždeň je vhodné sa vyhýbať slniečku, soláriu, saune aj kúpeľu.

Napsat komentář

Close