Čalúnenú posteľ s matracom v cene nájdete na drevko.sk

Posteľ je miestom na ktorom trávime až 1/3 života. Poskytuje maximálne pohodlie pri dennom odpočinku aj spánku v noci. Doprajte si komfort s novou čalúnenou posteľou od drevko.

Čalúnené postele vynikajú nadčasovosťou a elegantným dizajnom. Sú takmer nesmrteľné a zakaždým vedia zaujať po estetickej stránke. Vďaka tomu, že sa v nich nachádza zabudovaný matrac, máte ušetrené nie len peniaze, ale i čas. Pohodlný matrac sa postará o komfort pri spánku.

Postele s čalúnením disponujú príjemným čalúnením, ktoré pridáva celej posteli na elegancii a luxuse. Príjemné čalúnenie v rôznych farbách zapadne do každého typu spálne. Vysoké prešívané čelo sa postará o pohodlie pri čítaní knihy a sledovaní televízie. Čalúnené postele s matracom patria medzi multifunkčné modely, ktoré spĺňajú funkčnú aj dizajnovú stránku. Na drevko nájdete viac ako 800 čalúnených postelí v rôznych farbách a veľkostiach.

Či už hľadáte jednolôžkovú posteľ 90×200, čalúnenú posteľ 140×200, manželskú posteľ 180×200 alebo manželskú čalúnenú posteľ 200×200 cm. Čalúnené postele, ktoré nájdete v ponuke drevko, sú vyrobené z borovicového dreva a následne vyplnené kvalitnou penou a čalúnením. Takéto materiály zaručia odolnosť voči poškodeniu a trvácnosť pri používaní.

Niektoré z nich disponujú veľkým úložným priestorom, ktorý využijete na uskladnenie posteľnej bielizne a sezónneho oblečenia. K úložnému priestoru sa dostanete pomocou textilných úchytiek z prednej alebo bočnej strany.

Čalúnené postele sú otvorené všetkým farebným kombináciám a možnostiam. Či už hľadáte jednoduché biele čalúnené postele, elegantné čierne čalúnené postele, ružové či modré čalúnené postele, každý si príde na svoje.

Čalúnenie sa ľahko čistí, udržuje a nevyžaduje si veľa námahy. Posteľ s čalúnením je možné ľahko kombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami.

Napsat komentář

Close