Paletka očných tieňov: Aké sú jej výhody a prečo sa oplatí jednu mať?

Dokonalý kúsok, ktorý vám ušetrí čas, ponúka desiatky možnosti líčenia a farebných odtieňov a premení vás na krásku behom niekoľkým minút. Paletky očných tieňov si zamilovalo mnoho žien po celom svete. Zamilujete si jednu aj vy?

Paletka toho správneho odtieňu

Revolution paletky sú plné rôznych očných tieňov, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie ženy. Nájdete v nich chladné aj teplé odtiene, žiarivé aj matné farby. Môžete si vybrať paletku pre extravagantnú aj elegantnú ženu. Skutočne, výber je len vás.

Paletku môžete nosiť všade so sebou

Paletka je skladná. Už viac nepotrebujete desiatky rôznych očných tieňov, ktoré sa ani nezmestia do kozmetickej taštičky a vy tak pred každou cestou či dovolenkou musíte premýšľať okrem oblečenia aj nad líčením. Paletka očných tieňov je omnoho komfortnejšou voľbou, pretože ju môžete nosiť všade so sebou. A zmestí sa vám aj do kabelky.

Farby kombinujte podľa ľubovôle

Paletky sa hodia pre ženy, ktoré obľubujú ľahšie líčenie, no taktiež pre tie, ktoré uprednostňujú to výraznejšie. Široká škála farieb vám navyše otvára dvere do nového sveta, kde môžete farby kombinovať a originálnym líčením zvýrazniť svoju osobnosť.

Na každú príležitosť

Či sa chystáte do práce, posedieť s kamarátkami pri vínku, na rande, alebo na spoločenskú udalosť, paletka vás zaručene nesklame. Vďaka odtieňom, ktoré ponúka, ju môžete využiť na prirodzené denné aj na zvodné večerné líčenie. A samozrejme, prispôsobí sa tiež vašim požiadavkam a momentálnej nálade.

Noste so sebou aj paletku korektorov

Paletku korektorov zaručene oceníte aj vy. Pomôže vám totiž zakryť všetky nedokonalosti pleti a ozdraví problematické partie. Paletka korektorov je malá, skladná a môžete ju so sebou nosiť všade, kam sa pohnete. Obsahuje päť odtieňov. Zelenú, ktorá pôsobí proti červeným škvrnám na tvári či fialovú, ktorá vám rozjasní pleť. Ružová zas zakryje škrvny akolo očí, béžová zmierni nerovnosti a svetlá rozjasní očné okolie.

Čo na to hovoríte? Zaobstaráte si sadu paletiek aj vy?

Napsat komentář

Close