Interiérové štúdio v Košiciach vám navrhne interiér na kľúč

Túžite po dokonalom bývaní, reštaurácii či kanceláriách? Nechajte si ich navrhnúť a vyrobiť na kľúč. Košické interiérové štúdio, WSD – Wood Style Design, sa špecializuje na návrhy, výrobu aj inštaláciu interiérov.

Nájsť odborníkov na interiérový a nábytkový dizajn, súčasne tých, ktorí sú schopní zaistiť aj výrobu nábytku a kompletnú realizáciu interiéru, nemusí byť jednoduché. WSD interiérové štúdio si však práve na takomto full servise pre zákazníkov zakladá. Cieľom firmy bolo už pri jej vzniku spojiť kvalitný dizajn nábytku s jeho výrobou. Zákazníci tak získavajú interiér úplne na mieru.

Jedna miestnosť, celý byt, aj priestory pre podnikanie

Je jedno, či potrebujete návrh interiéru pre súkromné bývanie, penzión, reštauráciu, obchod či iné podnikateľské priestory. Interiérové štúdio v Košiciach, WSD, vie vytvoriť akýkoľvek interiér. Nezáleží tiež na tom, či chcete navrhnúť a vyrobiť nábytok pre jednu miestnosť, alebo celý byt. Pre jednu kanceláriu, alebo kompletne pre celé sídlo firmy.

Prečo nábytok na mieru?

U niektorých miestností by ale mal byť nábytok na mieru samozrejmosťou. Ideálne je však nechať si navrhnúť a vyrobiť na kľúč nábytok do celého bytu. Vďaka tomu získame dizajnovo dokonalý interiér, ale i prakticky využijeme priestor, ktorý máme. Vďaka zákazkovému nábytku vyriešime špecifiká priestoru aj špeciálne požiadavky na jeho funkcie.

Dnešná doba fandí otvorenému obytnému priestoru

Kuchyňa, jedáleň a obývačka tvoria jeden otvorený priestor. Nábytok na mieru je nevyhnutný. Vo WSD pre vás navrhnú a vyrobia dokonalú kuchynskú linku aj obývačku. Doladíte tak nielen štýl, ale i materiál a doplnky nábytku do posledného detailu. Nechajte si urobiť návrh interiéru.

Nábytok na mieru dokáže zázraky aj v detskej izbe

Chcete dopriať dokonalý priestor aj svojim deťom? Tak rozhodne nepremýšľajte nad tým, že by do detskej izby patril starý vyradený nábytok z iných izieb. Nekupujte ale hotový nábytok. Nechajte si navrhnúť detskú izbu od skúsených dizajnérov z WSD. A do procesu tvorby zapojte aj svoje deti. Veď vytvárate práve ich životný priestor.

Napsat komentář

Close