Kindergeld: nemecké prídavky na deti

V prípade, že ste určitú dobu žili v Nemecku, poprípade tam máte stálu prácu, máte nárok na prídavky na deti. To je veľká výhoda a rozhodne sa oplatí túto možnosť využiť. V súčasnosti existuje portál Kindergeld, kde si to viete vybaviť veľmi jednoduchým spôsobom.

Jediné, čo budete potrebovať spraviť je vyplnenie online formuláru, ktorý vám zaberie len niekoľko minút. Pripravte si však overený doklad o tom, že žijete, poprípade pracujete v Nemecku. To, či máte nárok na rodinné prídavky na deti si viete overiť veľmi ľahko. Vyplníte kompletnú žiadosť prostredníctvom online portálu a vďaka tomu budete vedieť či máte nárok na prídavky na deti.

Výhody online portálu

Či už vás zaujala práca v Nemecku, poprípade tam chcete žiť, môže vám vzniknúť nárok na vrátenie daní a prídavkov na deti. Aj keď sú úradné veci v Nemecku o čosi prísnejšie, máte možnosť využiť online portál, kde všetko vyplníte za pár minút.

Online portál Kindergeld je založený tak, aby ste pochopili všetkému, čo máte vyplniť. Ku každému formuláru sú priložené jasné vysvetlivky a sprievodca, vďaka ktorému budete mať istotu, že všetko máte vyplnené správne.

Výpočet výšky prídavkov

Tak, ako často vzniká nárok na vrátenie daní z Nemecka, tak aj prídavky na deti v Nemecku sa pohybujú v čosi vyšších čiastkach. Záleží od toho, koľko detí máte a či sú ešte školopovinné. Ročne môžete len na jedno dieťa dostať až 2 628 na nemeckých prídavkoch. Tak čo myslíte, oplatí sa požiadať o Kindergeld? Podľa nás rozhodne áno!

Rýchlo a jednoducho!

Online formulár na portáli Kindergeld vám zaberie skutočne len pár minút. Vďaka vysvetlivkám si budete istí, že to máte vyplnené správne a, okrem iného, ide o najlacnejšie riešenie vrátenia prídavkov na trhu. Tak prečo to nevyužiť?

Napsat komentář

Close