Wellness Hotel Frymburk-Príďte navštíviť najväčšie hotelové wellness centrum v Českej republike

Vo wellness hoteli Frymburk nezabudnite navštíviť veľký aquapark, ktorý ocenia najmä milovníci vody. Nechajte sa prehnala prúdom v divokej rieke, vezmite 50m dlhú tobogán alebo Ponorte sa pod vodnú pružinu. Medzitým, vaše deti budú mať vodné potešenie v pádlování bazéne so šmykľavka. V aquaparku s rozlohou cca 1500 m štvorcových sa nebudete nudiť!

Ubytovanie vo wellness hoteli Frymburk ponúka výnimočný výhľad z okna okolo priehrady Lipno
Hotelové izby, ktoré sú vkusne a štandardne vybavené, vám poskytnú dokonalé prostredie pre príjemnú rodinnú dovolenku. Všetky izby sú vybavené súkromným sociálnym zariadením, televízorom so satelitnými kanálmi, pripojením na internet a telefónom. Športovo-zmýšľajúci hostia môžu využiť športové aktivity priamo vo wellness hoteli Frymburk. Najväčšia popularita sa teší Squash, Bowling, spinning, vonkajšie asfaltové ihrisko a fitness centrum.

Potešte svoje chuťové poháriky vo wellness hoteli Frymburk

Gastronómia vo wellness hoteli Frymburk stojí na veľmi vysokej úrovni a ponúka jedinečný gastronomický zážitok. Wellness Hotel Frymburk vlastní dve reštaurácie, Bar a kaviareň, kde si môžete porozprávať s priateľmi v popoludňajšej káve s vynikajúcim dezertom. Fancy talianskej alebo thajskej kuchyne? V reštauráciách nie je žiadny problém.

Doprajte si zaslúžený odpočinok v hotelovom wellness centre

Nechajte svoje telo a dušu dopriať v balzam vo forme najlepšieho vybaveného wellness centra v našom hoteli. Môžete si vybrať zo širokej škály procedúr, masáží a prírodných zábalov. Preslávená wellness krása je tiež stojí za zmienku, kde skúsení skrášľovače sa postará o vašu pokožku a nechty. Večerná relaxácia je tiež pohár dobrého vína, s ktorým si môžete vychutnať voňavú saunu alebo sa rozmaznávať upokojujúcou vaňou. Wellness Hotel Frymburk ponúka veľké množstvo rezidenčných balíčkov.

Preskúmajte krásne okolie Frymburku

Existuje veľa možností, ako tráviť svoj voľný čas v takom malebnom mieste, ako je okolie Frymburku. Šumava vrcholy a okolie Lipno Dam ponúka toľko možností, ktoré si každý vyberie.

Niekoľko tipov na výlety okolo Wellness Hotel Frymburk

Kostol sv Barloloměho
Mor stĺp, kamenná fontána a Pillice v parku, Kaplnka dáma smútky

Diablova stena

Ležiace asi 16km od Frymburk je žulové skalné formácie, ktorá bola chránená od 1956.

Bear Trail
Na trase navštívite bizarné skalné útvary, ktoré boli vytvorené z prežúvania žulových skál a hornej časti pohoria Perník, ktorý leží 1049 metrov

Lipno Dam
Priehrada, ktorá je obklopená krásnou prírodou a jeho okolie je vhodné pre športové a rodinné dovolenky. Avšak, v sezóne je najúžasnejší cestovať na vodu na lodi.

Zaujímavé miesta v štvrti Horni plané (15 km od Frymburk)
Horní Planá, najväčšie mesto na brehu Lipenskej priehrady, kde stojí za návštevu
Napr: letné kino, kostol svätého Margaret, fontána na námestí.

Napsat komentář

Close